monitory
Monitor 15,6 cali PA169CDV IPS 4K UHD USB-C
- Model:
PA169CDV
- Częstotliwość pozioma min.: 29
- Częstotliwość pozioma max.: 160
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 728,40 zł / szt
4 585,93 zł brutto
PA169CDV
- 15,6-calowy panel IPS 4K UHD (3840 x 2160) z powłoką przeciwodblaskową i pojemnościowym 10-punktowym wielodotykiem
- Dołączone pióro ProArt z technologią Wacom EMR umożliwia pisanie i rysowanie niczym pióro na papierze
- 100% sRGB, zweryfikowane przez Calmana i fabrycznie skalibrowane do Delta E < 2 dla wyjątkowej dokładności kolorów
- Pokrętło ASUS i wirtualny panel sterowania oferują produktywne skróty i programowalne klawisze skrótu dla kompatybilnego oprogramowania kreatywnego
- Dwie innowacyjne podpórki podpierają wyświetlacz pod różnymi kątami, aby dostosować go do różnych potrzeb
- Szerokie możliwości połączeń we/wy, w tym USB-C (z trybem DP Alt) i HDMI, zapewniające kompatybilność z różnymi urządzeniami
- Certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free i Low Blue Light zapewniają komfortowe wrażenia podczas oglądania
| Waga | 3000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 105 x 540 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Asus |
|---|---|
| Model | PA169CDV |
| Częstotliwość pozioma min. | 29 |
| Częstotliwość pozioma max. | 160 |
| Częstotliwość pionowa min. | 40 |
| Częstotliwość pionowa max. | 60 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Jasność HDR | 500 |
| Obszar widzialny w pionie | 194.4 |
| Obszar widzialny w poziomie | 345.6 |
| Certyfikaty | TUV |
| Kontrast statyczny | 1 200:1 |
| Jasność | 450 |
| Czas reakcji | 10 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 15 |
| Waga | 1.07 |
| Pozostałe parametry | Jasność HDR: 500 cd/m2 |
| Plamka matrycy | 0.09 |
| Wysokość | 237 |
| Szerokość | 370 |
| Głębokość | 12 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | TFT IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 1,07 mld |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Tak |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Klasa energetyczna | nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |