akcesoria PoE
UniFi POE+ Adapter (30W) U-PoE+
- Porty we/wy: 2 x 10/100/1000 Mbit/s
- Zakres napięcia wejściowego: 100~240 VAC 47~63 Hz
- Waga: 156
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
47,98 zł / szt
59,02 zł brutto
PoE+ Adapter (30W)
Adapter umożliwiający zasilanie urządzeń UniFi PoE+, zmniejszający zależność od zasilania przełączników PoE i zapewniający połączenie Gigabit LAN.
| Waga | 230 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 90 x 180 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Zakres napięcia wejściowego | 100~240 VAC 47~63 Hz |
| Waga | 156 |
| Pozostałe parametry |
|
| Wysokość | 93 |
| Szerokość | 62 |
| Głębokość | 35 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |