zrób to sam
Układanka Jumbo Peggy
- Nr katalogowy:
040-2270
- Płeć: Dziewczynki
- Obszar: Pozostałe
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
34,70 zł / szt
42,68 zł brutto
Układanka Jumbo Peggy
Dzięki temu kreatywnemu zestawowi, dzieci mogą tworzyć własne mozaiki za pomocą dużych kołeczków. Duże zaokrąglone komponenty są łatwe do chwytania, ponieważ zostały zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych i dają im szansę na tworzenie trójwymiarowych kompozycji przez nakładanie ich na siebie. Zabawka stymuluje rozwój koordynacji oko-ręka, rozpoznawanie kolorów oraz rozwój zdolności manualnych.
| Waga | 370 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 250 x 210 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Quercetti |
|---|---|
| Nr katalogowy | 040-2270 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Pozostałe |
| Rodzaj | Mozaiki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 23 x 20 x 5 cm |
| Akcesoria w zestawie | 20 x Element |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |