chłodzenie CPU
Wentylator CPU Hyper H411R LED biały
- Poziom hałasu: 29.4
- Technologia chłodzenia: Powietrzem
- Prędkość wentylatora (maks.): 2000
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
95,71 zł / szt
117,72 zł brutto
| Waga | 660 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 125 x 190 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Cooler Master |
|---|---|
| Poziom hałasu | 29.4 |
| Technologia chłodzenia | Powietrzem |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 2000 |
| Przepływ powietrza | 34.1 |
| Prędkość wentylatora (min.) | 600 |
| Ilość rurek Heatpipe | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 |
| Wymiary | - Całkowite: 102 x 83.4 x 136 mm |
| Waga | 0.358 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Wentylator | 12 cm |
| Gniazdo procesora | Socket AM2 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |