edukacyjne
Układ Słoneczny
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Nr katalogowy:
3257
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
39,99 zł / szt
49,19 zł brutto
Złóż i polamuj model Układu Słonecznego. Przy malowaniu podkreśl niektóre elementy specjalną farbą dajacą efekt świecenia w ciemności. Model ma 30 cm rozpiętości.
| Waga | 188 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 165 x 215 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Nr katalogowy | 3257 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,5 x 16,8 x 5,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |