edukacyjne
Układ Słoneczny
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc
- Nr katalogowy:
3257
- Płeć: Dziewczynki
- Full specification
Status: Out of stock
39.99 zł / szt
49.19 zł gross
Złóż i polamuj model Układu Słonecznego. Przy malowaniu podkreśl niektóre elementy specjalną farbą dajacą efekt świecenia w ciemności. Model ma 30 cm rozpiętości.
| Weight | 188 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 x 165 x 215 cm |
Technical Specifications
| Brand | 4m |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIA: Produkt nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 roku życia. Zestaw zawiera małe elementy, istnieje niebezpieczeństwo zadławienia. Produkt odpowiedni dla dzieci powyżej 8 roku życia, wymagany nadzór osoby dorosłej podczas zabawy. Przed rozpoczęc |
| Nr katalogowy | 3257 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Edukacyjne |
| Rodzaj | Zestawy naukowe |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 21,5 x 16,8 x 5,8 cm |
| Wymagania wiekowe | 8 |
| Oznaczenia |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |