punkty dostępowe
UISP Wave Long Range Wave-LR
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura otoczenia podczas pracy -40 do 60° C
- Wilgotność otoczenia podczas pracy 5 do 95% bez kondensacji
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Bezpieczeństwo:
- IPX6
- WPA2-PSK (AES)
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 323,06 zł / szt
1 627,36 zł brutto
UBIQUITI UISP Wave Long Range Wave-LR
| Waga | 6500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 510 x 310 x 500 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | UBIQUITI |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zysk anteny | 46 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Standardy | 802.11ax |
| Pasmo | 60 GHz |
| Wymiary | Średnica 424.4 x 166.2 mm |
| Waga | 3.8 |
| Certyfikaty |
|
| Zasilanie |
|
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |