torby/etui/plecaki
Etui do notebooka 13 cali FIVE
- Pasuje do:
- Notebooki o maksymalnej przekątnej ekranu 13 cali
- Notebooki o maksymalnych wymiarach: 230 x 20 x 330 mm
- Wymiary:
245 x 20 x 340 mm
- Rodzaj: Etui
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
90,46 zł / szt
111,27 zł brutto
Etui do notebooka 13 cali FIVE
FIVE to linia premium DICOTA, stworzona dla osób biznesu, które potrzebują czegoś więcej niż tylko torby. Oferuje inteligentną organizację, zwiększoną ochronę i codzienny komfort - wykonana z trwałych, recyklingowanych materiałów, stanowiąc trwałe i ekologiczne rozwiązanie dla nowoczesnej mobilności biznesowej.
Etui Sleeve FIVE to lekkie, wysokiej jakości ochronne etui na laptopy i duże tablety. Etui idealnie nadaje się do przechowywania w większej torbie, jednocześnie umożliwiając szybki dostęp do urządzenia. Przednia kieszeń zapewnia miejsce na akcesoria lub dokumenty i jest zabezpieczona zamkiem błyskawicznym.
| Waga | 220 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3 x 360 x 270 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | DICOTA |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Wymiary | 245 x 20 x 340 mm |
| Rodzaj | Etui |
| Pasek na ramię | Nie |
| Uchwyt do ręki | Nie |
| Materiał | Neopren |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |