adaptery/przejściówki
UE330 Ethernet to USB 3.0
- Rodzaj: Adapter
- Złącza: RJ-45
- Zastosowanie: Komputerowy
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
73,44 zł / szt
90,33 zł brutto
| Waga | 100 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25 x 105 x 160 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza | RJ-45 |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 31 x 23 x 96 mm |
| Pozostałe parametry | - Chipset: RTL8153 |
| Akcesoria w zestawie | - USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter UE330 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |