adaptery/przejściówki
UE330 Ethernet to USB 3.0
- Rodzaj: Adapter
- Złącza: RJ-45
- Zastosowanie: Komputerowy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
73.44 zł / szt
90.33 zł gross
| Weight | 100 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 x 105 x 160 cm |
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Rodzaj | Adapter |
| Złącza | RJ-45 |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Wymiary | 31 x 23 x 96 mm |
| Pozostałe parametry | - Chipset: RTL8153 |
| Akcesoria w zestawie | - USB 3.0 3-Port Hub & Gigabit Ethernet Adapter UE330 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |