USB
UE300 karta sieciowa Ethernet do USB 3.0
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pasmo: Nie dotyczy
- Antena: Nie dotyczy
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
37,10 zł / szt
45,63 zł brutto
Karta sieciowa Ethernet do USB 3.0 UE300
Wyróżnione funkcje:
- Niezwykle szybki port USB 3.0 i gigabitowy port Ethernet zapewniają duże prędkości transmisji.
- Prosta instalacja Plug and Play dla systemów Windows (XP/Vista/7/8/8.1), Mac OS X (10.9/10.10), Linux OS. Uwaga: Dla systemu Mac OS X (10.5-10.8) wymagane jest pobranie sterowników.
- Konstrukcja umożliwiająca złożenie urządzenia i jego przenoszenie sprawia, że idealnie komponuje się ono z twoim Ultrabookiem.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TP-LINK |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Liczba anten | Brak |
| Wymiary | 71 x 26 x 16,2mm |
| Akcesoria w zestawie | - Karta sieciowa Ethernet do USB 3.0 |
| Chipset | RTL8153 |
| Interfejs | USB |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Waga | 50 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 85 x 185 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |