USB
UE300 karta sieciowa Ethernet do USB 3.0
- Porty we/wy: 1 x 10/100/1000 Mbit/s
- Pasmo: Nie dotyczy
- Antena: Nie dotyczy
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 30 in stock
37.10 zł / szt
45.63 zł gross
Karta sieciowa Ethernet do USB 3.0 UE300
Wyróżnione funkcje:
- Niezwykle szybki port USB 3.0 i gigabitowy port Ethernet zapewniają duże prędkości transmisji.
- Prosta instalacja Plug and Play dla systemów Windows (XP/Vista/7/8/8.1), Mac OS X (10.9/10.10), Linux OS. Uwaga: Dla systemu Mac OS X (10.5-10.8) wymagane jest pobranie sterowników.
- Konstrukcja umożliwiająca złożenie urządzenia i jego przenoszenie sprawia, że idealnie komponuje się ono z twoim Ultrabookiem.
Technical Specifications
| Brand | TP-LINK |
|---|---|
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | Nie dotyczy |
| Antena | Nie dotyczy |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Liczba anten | Brak |
| Wymiary | 71 x 26 x 16,2mm |
| Akcesoria w zestawie | - Karta sieciowa Ethernet do USB 3.0 |
| Chipset | RTL8153 |
| Interfejs | USB |
| Typ | LAN |
| Oznaczenia |
| Weight | 50 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 x 85 x 185 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |