uchwyty
Uchwyt sufitowy do projektora PM1
- Regulacja wysięgu: Tak
- Obciążenie (maks.): 15
- Wysięg (min.): 250
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
249,00 zł / szt
306,27 zł brutto
Uniwersalny sufitowy uchwyt do projektora (3 punkty mocowania)
Specyfikacja techniczna
| Producent | Edbak |
|---|---|
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obciążenie (maks.) | 15 |
| Wysięg (min.) | 250 |
| Wysięg (maks.) | 300 |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obrót | 180 |
| Wymiary | 460 x 230 x 230 mm |
| Waga | 2.6 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 545 x 85 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |