uchwyty
Uchwyt sufitowy do projektora PM1
- Regulacja wysięgu: Tak
- Obciążenie (maks.): 15
- Wysięg (min.): 250
- Full specification
Status: Out of stock
249.00 zł / szt
306.27 zł gross
Uniwersalny sufitowy uchwyt do projektora (3 punkty mocowania)
Technical Specifications
| Brand | Edbak |
|---|---|
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Obciążenie (maks.) | 15 |
| Wysięg (min.) | 250 |
| Wysięg (maks.) | 300 |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obrót | 180 |
| Wymiary | 460 x 230 x 230 mm |
| Waga | 2.6 |
| Materiał | Metal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 2900 kg |
|---|---|
| Dimensions | 545 x 85 x 240 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |