uchwyty
Uchwyt ścienny WMN-46VD do modeli UD46, UE46 Videowall
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 058,00 zł / szt
1 301,34 zł brutto
| Waga | 10000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 1100 x 620 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Samsung |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (maks.) | 46 |
| Obciążenie (maks.) | 29 |
| Wysięg (min.) | 39.9 |
| Wymiary | 1022.0 x 539.8 mm |
| Waga | 10.4 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |