uchwyty
Uchwyt ścienny płaski GD22 LCD
- Przeznaczenie: Monitory
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
71,00 zł / szt
87,33 zł brutto
Płaski, klasyczny uchwyt ścienny do małych ekranów. Jego prosta konstrukcja sprawia, że jest szybki i łatwy w montażu. Niewielka powierzchnia jaką zajmuje GD22 oraz jego minimalna odległość od ściany 18 mm, czynią uchwyt ten niezwykle funkcjonalnym. GD22 to uchwyt idealny do montażu ekranu w pokoju hotelowym czy niewielkiej poczekalni. Wysokiej jakości wykończenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.
- GD22 Płaski uchwyt ścienny do ekranów 10-29
- Minimalistyczna konstrukcja i funkcjonalność
- Minimalna odległość od ściany: 18 mm
- Komplet śrub do montażu ekranu w zestawie
- Prosty i szybki montaż
Specyfikacja techniczna
| Producent | Edbak |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 29 |
| Obciążenie (maks.) | 10 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 205 x 18 x 150 mm |
| Waga | 1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 983 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 155 x 205 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |