Rowerek trójkołowy Berry Grey Stone
- Obciążenie (maks.): 25
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
LO-BERRY GREY STONE
- Pełna specyfikacja
Rowerek trójkołowy Berry Grey Stone
Lionelo Berry Grey Stone to produkt łączący funkcję rowerka spacerowego oraz jeździka trójkołowego. Przeznaczony jest dla dzieci będących w grupie wiekowej od 9 miesięcy do około 5 lat lub aż do osiągnięcia wagi 25 kg. Wygodne siedzisko obrotowe 360 stopni pozwala na swobodną zmianę ustawień, a regulowany uchwyt dla rodzica zmienia swoją wysokość w zależności od wzrostu opiekuna. O bezpieczeństwo dziacka dbają 3-punktowe pasy, osłona na przedniej feldze oraz barierka umieszczona wokół siedziska. Dzięki możliwości regulacji ustawień siedziska oraz specjalnemu podnóżkowi dla młodszych dzieci, produkt dostosowuje się i rośnie wraz z dzieckiem. Całość konstrukcji montowana na klik, co sprawia, że składanie trójkołowca jest nie tylko łatwe, ale również nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi.
Czym się wyróżnia:
- Od 9 miesiąca do około 5 lat
- Obrotowe siedzisko 360 stopni
- Rośnie wraz z dzieckiem
- Bezobsługowe koła PU z gumową powłoką
- Łatwy montaż bez narzędzi
Dlaczego pokochają go rodzice?
- Po odpięciu dodatkowych akcesoriów może pełnić funkcję pierwszego rowerka do nauki jazdy
- Poręczny uchwyt do przenoszenia ułatwia znoszenie trójkołowca po schodach lub omijanie przeszkód
- Pedały zmieniające się w podnóżek sprawiają, że zmęczone pedałowaniem dziecko może odpocząć
| Waga | 10500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 440 x 640 x 250 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lionelo |
|---|---|
| Obciążenie (maks.) | 25 |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | LO-BERRY GREY STONE |
| Obszar | Sport |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Rowerki trójkołowe |
| Liczba kół | 3 |
| Wymiary | 102 x 53 x 90 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 9 |
| Materiał | Stal |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Szary |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |