uchwyty
Uchwyt ścienny LCD/LED VESA, 32-55', max.35kg
- Liczba obsługiwanych monitorów: 1
- Przeznaczenie: Telewizory
- Rodzaj: Ścienny
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 7 w magazynie
30,74 zł / szt
37,81 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Liczba obsługiwanych monitorów | 1 |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 |
| Obciążenie (maks.) | 35 |
| Regulacja w pionie | 14 |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Wymiary | 479 x 435 x 25 mm |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 1420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 210 x 490 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |