uchwyty
Uchwyt ścienny DS-1258ZJ
- Pasuje do:
- DS-2CD21xx,
- DS-2CD2310(20)-I
- DS-2CE56D5T-IT1/IT3
- DS-2CE56C2T-IT1/IT3
- DS-2CE56C5T-IT1/IT3
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 1
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
21,98 zł / szt
27,04 zł brutto
Uchwyt ścienny Hikvision DS-1258ZJ
- Uchwyt ścienny Hikvision do kamer kopułowych
- Wykonany z tworzywa sztucznego
- Przeznaczony do serii kamer kopułowych DS-2CD21xx, DS-2CD2310(20)-I, DS-2CE56D5T-IT1/IT3, DS-2CE56C2T-IT1/IT3, DS-2CE56C5T-IT1/IT3.
| Waga | 195 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 165 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Hikvision |
|---|---|
| Pasuje do |
|
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 1 |
| Wymiary | 111 × 120 × 161,5 mm |
| Waga | 200 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |