pralki
Pralka CO474TWM6/1-S
- Zabezpieczenia: Przed dziećmi
- Wyświetlacz / Panel: Tak
- WiFi: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 148,22 zł / szt
1 412,31 zł brutto
| Waga | 61000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 x 625 x 860 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Candy |
|---|---|
| Zabezpieczenia | Przed dziećmi |
| Wyświetlacz / Panel | Tak |
| WiFi | Tak |
| Klasa głośności | C |
| Poziom hałasu wirowania | 76 - 80 dB |
| Pojemność bębna | 48 |
| Programy i opcje prania | Wirowanie + Wypompowanie |
| Waga | 59 |
| Rodzaj | Wolnostojąca |
| Wysokość | 85 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 60 |
| Głębokość | 45 |
| Klasa energetyczna | A |
| Kierunek otwierania | lewo |
| Ładowanie | front |
| Załadunek | 7 kg |
| Prędkość wirówki | 1400 obr/min |
| Klasa efektywności wirowania | B |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |