uchwyty
Uchwyt ścienny do systemu Multi Mount
- Pasuje do:
Urządzenia z gwintem 1/4 cala
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 1.5
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
109,06 zł / szt
134,14 zł brutto
Uchwyt ścienny Multi Mount
Trwałe, elastyczne rozwiązanie do montażu urządzeń peryferyjnych w studiu. Uchwyt ścienny wyposażony jest w słupek z przegubem kulowym oraz głowicę kulową i śrubę 1/4 cala, co zapewnia najwyższą elastyczność. Zamontuj kamery, oświetlenie i inne elementy w dowolnym miejscu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | ELGATO |
|---|---|
| Pasuje do | Urządzenia z gwintem 1/4 cala |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 1.5 |
| Wymiary | Długość: 16.6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 287 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 230 x 95 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |