uchwyty
Uchwyt ścienny do systemu Multi Mount
- Pasuje do:
Urządzenia z gwintem 1/4 cala
- Rodzaj: Ścienny
- Obciążenie (maks.): 1.5
- Full specification
Status: Out of stock
109.06 zł / szt
134.14 zł gross
Uchwyt ścienny Multi Mount
Trwałe, elastyczne rozwiązanie do montażu urządzeń peryferyjnych w studiu. Uchwyt ścienny wyposażony jest w słupek z przegubem kulowym oraz głowicę kulową i śrubę 1/4 cala, co zapewnia najwyższą elastyczność. Zamontuj kamery, oświetlenie i inne elementy w dowolnym miejscu.
| Weight | 287 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 x 230 x 95 cm |
Technical Specifications
| Brand | ELGATO |
|---|---|
| Pasuje do | Urządzenia z gwintem 1/4 cala |
| Rodzaj | Ścienny |
| Obciążenie (maks.) | 1.5 |
| Wymiary | Długość: 16.6 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |