uchwyty
Uchwyt ścienny 3 monitory 17-27 cali 6kg
- Przeznaczenie: Monitory
- Rodzaj: Ścienny
- Przekątna ekranu (min.): 17
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 4 w magazynie
323,47 zł / szt
397,87 zł brutto
Regulowane ramię do monitora montowane na ścianie na 3 monitory
- Ustaw ekran idealnie
- Lekka i odchylana konstrukcja
- Uchwyt ścienny do monitora z pojedynczym ramieniem na 3 monitory
- Ramię obraca się, rozciąga i chowa, przechyla się, aby zmienić kąt czytania
- Listwa montażowa monitora do montażu 3 monitorów obok siebie
- Umożliwia łatwe, ergonomiczne pozycjonowanie w celu zmniejszenia obciążenia
- Współpracuje z prawie każdym monitorem LCD (maks. 27")
- Trwała, regulowana sprężyna gazowa odpowiednia do monitorów o wadze 16 kg
- Wbudowane zarządzanie kablami zapewnia zorganizowane i schludne miejsce pracy
| Waga | 9500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 155 x 615 x 300 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gembird |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 |
| Obciążenie (maks.) | 6 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Liczba obsługiwanych monitorów | 3 |
| Wymiary | 1440 x 700 x 665 mm |
| Waga | 7.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Materiał | Stal |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |