TB print tonery
Bęben do HP M227 TH-DR232AN 100% nowy
- Kompatybilność:
HP M227fdw, M227sdn, M203dw, M203dn, M227fdn
- Wydajność (5% pokrycie): 23000
- Kod oryginału:
CF232A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
46,20 zł / szt
56,83 zł brutto
| Waga | 358 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 340 x 130 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Kompatybilność | HP M227fdw, M227sdn, M203dw, M203dn, M227fdn |
| Wydajność (5% pokrycie) | 23000 |
| Kod oryginału | CF232A |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czarny (black) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |