Uchwyt na tablet FL15-750WH1
- Pasuje do:
Tablety o przekątnej ekranu: 9,7" - 11"
- Rodzaj: Statyw
- Wymiary:
113 x 34,3 x 34 cm
- Pełna specyfikacja
Stojak podłogowy na tablet Neomounts FL15-750WH1 na tablety 9,7-11" - biały
Neomounts FL15-750WH1 to stojak podłogowy na tablet, który można ustawić zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. Dzięku sprytnej konstrukcji, uchwyt jest odpowiedni dla różnych rozmiarów tabletów: 9,7-11 cali.
Stojak wyposażony jest w blokadę antykradzieżową i przykręcaną podstawę dla dodatkowego bezpieczeństwa. Nakładki antypoślizgowe chronią tablet przed zarysowaniami, a stalowa konstrukcja zapewnia bezpieczne i solidne ustawienie. W stojaku znajduje się także specjalna zamykana komora na listwę zasilającą. System zarządzania kablami umożliwia prowadzenie kabli przez słup.
| Waga | 14500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1100 x 330 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Neomounts |
|---|---|
| Pasuje do | Tablety o przekątnej ekranu: 9,7" - 11" |
| Rodzaj | Statyw |
| Wymiary | 113 x 34,3 x 34 cm |
| Pozostałe parametry | Rozmiar VESA: 75 x 75 mm |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |