uchwyty
Uchwyt do pilota MC-755
- Przeznaczenie: Pilot
- Wymiary:
54 x 110 x 27.5 mm
- Pozostałe parametry:
Kompatybilny z pillotami o szerokości do 47 mm
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,83 zł / szt
25,62 zł brutto
Uchwyt do pilota Maclean MC-755
Solidny i wytrzymały uchwyt na pilota.
Dzięki wbudowanym magnesom oraz załączonej taśmie dwustronnej uchwyt można zamocować w najbardziej dogodnym dla siebie miejscu, również z tyłu telewizora. Uchwyt kompatybilny jest z pilotami o szerokości do 47 mm.
Główne cechy:
- Wbudowane magnesy
- Solidny i wytrzymały
- Łatwy i szybki montaż
- Materiał wykonania: ABS
- Kompatybilny z pillotami o szerokości do 47 mm
- Kolor: czarny
- Wymiary: 54 x 110 x 27.5 mm
| Waga | 40 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 30 x 140 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maclean |
|---|---|
| Przeznaczenie | Pilot |
| Wymiary | 54 x 110 x 27.5 mm |
| Pozostałe parametry | Kompatybilny z pillotami o szerokości do 47 mm |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt do pilota MC-755 |
| Materiał | ABS |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |