ładowarki
Ładowarka USB SUPERVOOC 80W
- Moc: 80
- Rodzaj: Sieciowa
- Złącza: 1 x USB 2.0
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
89,15 zł / szt
109,65 zł brutto
Ładowarka USB SUPERVOOC 80W
Poznaj ładowarkę SUPERVOOC 80W błyskawiczne ładowanie, które nadąża za Twoim tempem życia. Dzięki mocy aż 80W naładujesz smartfon w zaledwie kilka chwil, a zaawansowane zabezpieczenia chronią urządzenie przed przegrzaniem i przepięciami. Kompaktowa, lekka i kompatybilna z technologią SUPERVOOC idealna do domu, biura i podróży.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Oppo |
|---|---|
| Moc | 80 |
| Rodzaj | Sieciowa |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Wymiary | 92,5 x 54,3 x 31,5 mm |
| Waga | 110 |
| Napięcie wyjściowe | 11 |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 7.3 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Biały |
| Waga | 180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 110 x 110 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |