uchwyty
Uchwyt biurkowy FPMA-D550
- Przeznaczenie: Monitory
- Regulacja wysięgu: Tak
- Przekątna ekranu (min.): 10
- Full specification
Status: Out of stock
287.76 zł / szt
353.94 zł gross
Technical Specifications
| Brand | Neomounts |
|---|---|
| Przeznaczenie | Monitory |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Przekątna ekranu (min.) | 10 |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 |
| Obciążenie (maks.) | 13 |
| Regulacja w pionie | 90 |
| Regulacja w poziomie | 180 |
| Wysięg (min.) | 0 |
| Wysięg (maks.) | 44 |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obrót | 360 |
| Wymiary | Głębokość: 4- 46 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Weight | 5000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 120 x 305 x 465 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |