akcesoria
Ubranko dla lalki Natalia
- Nr katalogowy:
175718
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
18,95 zł / szt
23,31 zł brutto
Ubranko dla lalki Natalia
Pasuje na lalkę o wysokości do 40 cm.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Artyk |
|---|---|
| Nr katalogowy | 175718 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Natalia |
| Rodzaj | Ubranka |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 25,5 x 32,5 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Waga | 159 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 x 270 x 310 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |