pendrive
TWISTER BLACK 16GB USB 3.0
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 10
- Pojemność pamięci flash: 16
- Wymiary:
57,1 x 19,3 x 10,7 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
23,57 zł / szt
28,99 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | GOODRAM |
|---|---|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Pojemność pamięci flash | 16 |
| Wymiary | 57,1 x 19,3 x 10,7 mm |
| Waga | 15 |
| Prędkość zapisu | 20 |
| Prędkość odczytu | 60 |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 x 105 x 125 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |