słuchawki
SŁUCHAWKI AUDIO STEREO TECHNO EH145R CZERWONE
- Komunikacja bezprzewodowa: Nie
- Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
- Dźwięk: Stereo
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
8,65 zł / szt
10,64 zł brutto
Wysokiej jakości, klasyczne słuchawki stereofoniczne z płynną regulacją głośności. Pałąk nagłowny posiada obustronną regulację długości, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu głowy. Poduszki uszne wyścielone tłumiącym zewnętrzne hałasy materiałem skóropodobnym. Kompatybilne ze wszystkimi wiodącymi kartami dźwiękowymi oraz urządzeniami audio. Doskonała jakość dźwięku wspaniale sprawdza się w czasie słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania.
| Waga | 214 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 210 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Esperanza |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Kontrola dźwięku | Regulacja głośności |
| Dźwięk | Stereo |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 |
| Czułość | 105 |
| Pozostałe parametry | - Miękkie poduszki uszne |
| Impedancja | 32 |
| Długość przewodu | 3 |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Mikrofon | Nie |
| Oznaczenia | |
| Konstrukcja | Z muszlami nausznymi |
| Technologie | Redukcja szumów |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |