TB print tusze
Tusz do HP OJ 6500 TBH-920XLYR YE ref.
- Rodzaj wkładu: Tusz
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Officejet 6000, 6500, 6500A, 7000, 7500, 7500A
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 14 w magazynie
6,14 zł / szt
7,55 zł brutto
| Waga | 48 kg |
|---|---|
| Wymiary | 40 x 100 x 100 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Officejet 6000, 6500, 6500A, 7000, 7500, 7500A |
| Wydajność (5% pokrycie) | 700 |
| Kod oryginału | CD974AE |
| Pojemność | 14.5 |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |