TB print tusze
Tusz do HP OJ 6500 TBH-920XLYR YE ref.
- Rodzaj wkładu: Tusz
- Liczba w opakowaniu jednostkowym: 1
- Kompatybilność:
HP Officejet 6000, 6500, 6500A, 7000, 7500, 7500A
- Full specification
Status: W magazynie
Availability: 14 in stock
6.14 zł / szt
7.55 zł gross
Technical Specifications
| Brand | TB Print |
|---|---|
| Rodzaj wkładu | Tusz |
| Liczba w opakowaniu jednostkowym | 1 |
| Kompatybilność | HP Officejet 6000, 6500, 6500A, 7000, 7500, 7500A |
| Wydajność (5% pokrycie) | 700 |
| Kod oryginału | CD974AE |
| Pojemność | 14.5 |
| Pasuje do | HP |
| Chip | Tak |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty (yellow) |
| Weight | 48 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 x 100 x 100 cm |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |