Płyty główne
Płyta główna B860 EAGLE WiFi6E
- Model:
B860 Eeagle WiFi6E
- Obsługiwane systemy operacyjne: Windows 11
- Złącza dostępne na płycie: 1 x Zworka Clear CMOS
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 23 w magazynie
566,89 zł / szt
697,27 zł brutto
Płyta główna Gigabyte B860 Eeagle WiFi6E
- Obsługuje procesory Intel Core Ultra (seria 2)
- Rozwiązanie VRM Digital Twin 12+1+2 phases
- Dwukanałowa pamięć DDR5: 4xDIMM z obsługą modułu pamięci XMP
- D5 Bionic Corsa dla nieskończonej wydajności pamięci
- AI Perfdrive: zapewnia optymalny i dostosowany profil ustawień BIOS dla użytkowników
- WIFI EZ-Plug: szybka i łatwa konstrukcja do instalacji anteny Wi-Fi
- EZ-Latch Plus: gniazda PCIe i M.2 z szybkim zwalnianiem i konstrukcją bezśrubową
- EZ-Latch Click: radiatory M.2 z konstrukcją bezśrubową
- Przyjazny interfejs użytkownika: Multi-Theme, sterowanie wentylatorem AIO i automatyczne skanowanie Q-Flash w BIOS-ie i oprogramowaniu
- Ultraszybka pamięć masowa: 3xgniazda M.2, w tym 1xPCIe 5.0 x4
- Wydajne chłodzenie: VRM Thermal Armor Advanced i M.2 Thermal Guard
- Szybka sieć: 2.5GbE LAN i Wi-Fi 6E
- Rozszerzony Łączność: HDMI, DisplayPort
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | B860 Eeagle WiFi6E |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Złącza dostępne na płycie | 1 x Zworka Clear CMOS |
| Liczba gniazd DDR5 | 4 |
| Wymiary | 30.5 x 24.4 cm |
| Oprogramowanie |
|
| Maks. wielkość pamięci | 256 |
| Chipset | Intel B860 Express Chipset |
| Interfejs sieciowy | Realtek 2.5GbE LAN chip (2.5 Gbps/1 Gbps/100 Mbps) |
| Maksymalna ilość urządzeń SATA | 4 |
| Maksymalna ilość urządzeń ATA | 0 |
| Szczegółowe dane o interfejsach dysków/napędów | CPU:
Chipset:
|
| Grafika | Zintegrowany procesor graficzny obsługa Intel HD Graphics:
|
| Karta dźwiękowa |
|
| Porty USB na tylnym panelu | 6 |
| Porty USB do wyprowadzenia z płyty | 2 |
| Bios |
|
| Liczba portów USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 | 2 |
| Liczba portów USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 | 1 |
| Rodzina procesora | Intel Core Ultra |
| Gniazda rozszerzeń | 1 x PCIe 5.0 x 16 |
| Port / Złącze COM | Nie |
| Port / Złącze LPT | Nie |
| Gniazdo procesora | LGA1851 |
| Zintegrowany procesor | Nie |
| Producent chipsetu | Intel |
| Częstotliwość szyny pamięci | 8800 MHz |
| RAID | Tak |
| Interfejs sieciowy | 1 x 10/100/1000/2500 Mbit/s |
| FireWire (IEEE 1394) | Nie |
| Format płyty | ATX |
| Rodzaj pamięci | DDR5 |
| Oznaczenia | |
| Złącza zewnętrzne | 2 x SMA |
| Waga | 1700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 85 x 270 x 335 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |