konwertery nagrań
Transmiter Bluetooth Audio
- Waga: 0.036
- Pozostałe parametry:
- Wersja Bluetooth 4.2.0
- Zasięg działania do 8 m
- Napięcie ładowania: DC 5 V / 500 mA
- Port ładowania: żeński Micro USB B.
- Bateria wielokrotnego użytku, pojemność baterii: 450 mAh
- Czas pracy do 10 godzin
- Gniazda we/wy: 2 x 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
62,13 zł / szt
76,42 zł brutto
| Waga | 90 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 80 x 170 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | LogiLink |
|---|---|
| Waga | 0.036 |
| Pozostałe parametry |
|
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |