konwertery nagrań
Transmiter Bluetooth Audio
- Waga: 0.036
- Pozostałe parametry:
- Wersja Bluetooth 4.2.0
- Zasięg działania do 8 m
- Napięcie ładowania: DC 5 V / 500 mA
- Port ładowania: żeński Micro USB B.
- Bateria wielokrotnego użytku, pojemność baterii: 450 mAh
- Czas pracy do 10 godzin
- Gniazda we/wy: 2 x 3,5 mm minijack
- Full specification
Status: Out of stock
62.13 zł / szt
76.42 zł gross
| Weight | 90 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 x 80 x 170 cm |
Technical Specifications
| Brand | LogiLink |
|---|---|
| Waga | 0.036 |
| Pozostałe parametry |
|
| Gniazda we/wy | 2 x 3,5 mm minijack |
| Czytnik kart pamięci | Brak |
| Zasilanie | Akumulator |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |