Status: Brak na stanie
43,92 zł / szt
54,02 zł brutto
Dickie Tramwaj.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Dickie |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 203748002 |
| Rodzaj | Tramwaje |
| Skala | 1:43 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 50.4 x 12.8 x 8.2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Waga | 526 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 80 x 495 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |