Status: Out of stock
43.92 zł / szt
54.02 zł gross
Dickie Tramwaj.
| Weight | 526 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 80 x 495 cm |
Technical Specifications
| Brand | Dickie |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 203748002 |
| Rodzaj | Tramwaje |
| Skala | 1:43 |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 50.4 x 12.8 x 8.2 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wzór |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |