Traktor Spychacz + Koparka opakowanie
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację.
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
02080
- Pełna specyfikacja
Super koparka i ładowarka. Wykonana z wysokiej jakości plastiku, spełniającego normy Europejskie. Pojazd posiada 2 mniejsze koła z przodu i dwa większe z tyłu. Pojazd ma podnoszone ramię z przodu z ruchomą łyżką ładującą. Z tyłu znajduje się ruchoma łyżka kopiąca na podnoszonym ramieniu. Ta ciekawa i funkcjonalna zabawka na długość aż 107 cm. Zabawka wytrzymuje ciężar do 100 kg.
| Waga | 2780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 690 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegółów technicznych. Zachowaj niniejszą informację. |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 02080 |
| Rodzaj | Koparki |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 70,6x35,2x28 cm |
| Wysokość | 34 |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Długość | 107 |
| Szerokość | 69 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Żółty |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |