Grill elektryczny TCG3302
- Moc: 2000
- Powłoka: Ceramiczna
- Regulacja temperatury: Tak
- Pełna specyfikacja
Grill elektryczny srebrny
Grill 3 w 1. Pyszne potrawy w mgnieniu oka.
Zdrowa kuchnia, szybka kuchnia, pyszna kuchnia - trzy pozycje grillowania otwierają praktycznie nieograniczone możliwości wypróbowania kreatywnych pomysłów. Pozycja zamknięta jako grill kontaktowy, otwarta jako grill stołowy, pół-otwarta z górnym i dolnym grzaniem do pieczenia, zapiekania lub podgrzewania. Soczyste steki, smaczne hamburgery, chrupiące, złocisto-brązowe szaszłyki, tosty, panini, kanapki lub focaccia - ciesz się tym, co ci się spodoba. Pyszne, zdrowe i o niskiej zawartości tłuszczu.
Wysoka moc 2000 W
Dzięki wyjątkowo wysokiej mocy 2000 W urządzenie szybko się nagrzewa i zapewnia stałą moc cieplną podczas każdego użycia.
Aby zdrowa i smaczna odmiana była jeszcze bardziej przyjemna.
Funkcje grilla znacznie ułatwiają przygotowywanie wszystkich rodzajów potraw. Na przykład nachylone płyty do grillowania odprowadzają tłuszcz dzięki specjalnym kanalikom i zapewniają tym samym grillowanie o niskiej zawartości tłuszczu.
Płynna regulacja temperatury
Grilluj do uzyskania pożądanego smaku - dzięki płynnej regulacji temperatury możesz wybrać idealną temperaturę dla każdej potrawy. Posiłki grillowane są w idealnej temperaturze z obu stron, co zapewnia najlepsze rezultaty. Na przykład steki można grillować do perfekcji: przyrumienione na zewnątrz i wciąż różowe w środku. Szybko, prosto, łatwo.
- Szeroki zakres możliwości dzięki trzem pozycjom grillowania: jako grill kontaktowy (pozycja zamknięta), jako grill stołowy (pozycja otwarta) lub z górnym i dolnym grzaniem (pozycja pół-otwarta).
- Wysoka moc urządzenia 2000 W gwarantuje szybkie nagrzewanie.
- Płyty grillowe z kanalikami odprowadzającymi tłuszcz.
- Idealna temperatura dostosowana do przygotowywanego dania.
- Wskazówki odnośnie grillowania na urządzeniu.
| Waga | 4000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 400 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 2000 |
| Powłoka | Ceramiczna |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Mycie w zmywarce | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Rodzaj | Grill |
| Wymiary | 13.3 x 39.9 x 32.5 cm |
| Waga | 3.6 |
| Długość przewodu zasilającego | 90 |
| Funkcje |
|
| Oznaczenia | |
| Kolor | srebrny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |