Status: Brak na stanie
79,90 zł / szt
98,28 zł brutto
Zdalnie sterowany traktor posiada efekty świetlne dodają realizmu i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Traktor wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Traktor jest łatwy w obsłudze, co sprawia, że nawet najmłodsi będą mogli cieszyć się jego funkcjonalnością bez problemu.
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Waga | 645 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 165 x 450 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012055 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35 x 44,5 x 16 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |