Status: Out of stock
79.90 zł / szt
98.28 zł gross
Zdalnie sterowany traktor posiada efekty świetlne dodają realizmu i sprawiają, że zabawa staje się jeszcze bardziej ekscytująca. Traktor wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, co gwarantuje jego trwałość i wytrzymałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Traktor jest łatwy w obsłudze, co sprawia, że nawet najmłodsi będą mogli cieszyć się jego funkcjonalnością bez problemu.
Różne wzory. Produkt wysyłany losowo, brak możliwości wyboru konkretnego modelu. Cena dotyczy 1szt.
| Weight | 645 kg |
|---|---|
| Dimensions | 130 x 165 x 450 cm |
Technical Specifications
| Brand | Madej |
|---|---|
| Produkt na baterie | Tak |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 012055 |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Typ RC | Jeżdżące |
| Rodzaj | Zdalnie sterowane |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 35 x 44,5 x 16 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Baterie |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Mix |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |