rowerki i jeździki
Traktor Max
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
7600710304
- Obszar: Ogrodowe
- Full specification
Status: Out of stock
402.35 zł / szt
494.89 zł gross
Traktor z nowym designem, na pedały w zestawie z przyczepką, łychą oraz koparką. Regulowane siedzisko, stabilna i wytrzymała konstrukcja, klakson. Siedzisko na wysokości: 39cm. Wyprodukowany we Francji.
| Weight | 11000 kg |
|---|---|
| Dimensions | 780 x 390 x 540 cm |
Technical Specifications
| Brand | Smoby |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 7600710304 |
| Obszar | Ogrodowe |
| Liczba kół | 4 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Rodzaj | Traktory |
| Wymiary | 182 x 44 x 66 cm |
| Pozostałe parametry |
|
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |