pojazdy
Traktor 34 cm Truxx2
- Bezpieczeństwo:
OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
04537
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
35,04 zł / szt
43,10 zł brutto
Traktor 34 cm Truxx2
- Ciągnik LENA TRUXX z gumowanymi oponami
- 4 mm ocynkowane stalowe osie; kabina kierowcy, którą można otworzyć i bawić się; zamykana łopata z uchwytem; zaczep do przyczepy i figurka LENA do zabawy
- Nadaje się do użycia wewnątrz i na zewnątrz
- Odpowiedni dla dzieci powyżej 24 miesięcy
- Wyprodukowany w Europie. Certyfikat TÜV.
| Waga | 481 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 340 x 165 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lena |
|---|---|
| Bezpieczeństwo | OSTRZEŻENIE! Przeznaczone dla dzieci w wieku ponad 24 miesięcy. Zabawkę należy myć pod bieżącą wodą z użyciem mydła dla dzieci. Proszę usunąć wszystkie elementy opakowania przed podaniem zabawki dziecku. Zachowuje się prawo do zmiany kolorów i szczegó |
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 04537 |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Traktory |
| Seria pojazdów | brak |
| Serial TV/Film kinowy | Nie |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 33 x 15 x 17 cm |
| Wymagania wiekowe | 24 |
| Długość | 34 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |