tostery
Toster TAT4P424 czerwony
- Moc: 970
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Funkcja rozmrażania: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
144,35 zł / szt
177,55 zł brutto
- Zintegrowany ruszt do opiekania
- Funkcja rozmrażania i podgrzewania: odmraża tost i sprawia, że jest chrupiący
- Dokładne opiekanie dzięki automatycznemu centrowaniu tostów
- High Lift: ułatwia wyjmowanie nawet małych kromek chleba
- Automatyczne wyłączanie: wyłącza toster w przypadku utknięcia kromki
Specyfikacja techniczna
| Producent | Bosch |
|---|---|
| Moc | 970 |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Regulacja stopnia zarumienienia | Tak |
| Funkcja STOP | Nie |
| Wymiary | 195 x 300 x 170 mm |
| Waga | 1.785 |
| Pozostałe parametry |
|
| Pojemność | 2 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Waga | 2400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 380 x 205 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |