zabawa w dom
Bar plażowy Stitch
- Nr katalogowy:
7600312509
- Płeć: Dziewczynki
- Produkt na baterie: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 30 w magazynie
112,56 zł / szt
138,45 zł brutto
Bar plażowy Stitch
12 akcesoriów w zestawie, w tym: gofry, lody czy posypka. Wyprodukowany we Francji.
| Waga | 1740 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 510 x 340 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Smoby |
|---|---|
| Nr katalogowy | 7600312509 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Marka | Lilo i Stitch |
| Tematyka | Cukiernia |
| Wymiary | 44,5 x 26,6 x 35 cm |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 14,9 x 34,1 x 52,3 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |