tostery
Toster Heritage turkusowy
- Moc: 1630
- Podstawa antypoślizgowa: Tak
- Funkcja podgrzewania: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
199,00 zł / szt
244,77 zł brutto
Toster Heritage
Toster czteroszczelinowy ze stali nierdzewnej pozwoli szybko przygotować tosty. Dzięki szerokim szczelinom można umieścić w nim nawet grube kromki chleba, a funkcja centrowania tostów sprawi, że zawsze będą równomiernie przypieczone.
Urządzenie oferuje 6 stopni sterowania opiekaniem. Ponadto ma funkcje rozmrażania, odgrzewania i przerwania pracy. Po zakończeniu pracy urządzenie samo się wyłączy.
W tosterze znajduje się tacka na okruchy, która ułatwia zachowanie czystości oraz schowek na przewód. Antypoślizgowe, gumowe nóżki zapewniają stabilność urządzenia.
| Waga | 3500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 340 x 380 x 260 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | HADEN |
|---|---|
| Moc | 1630 |
| Podstawa antypoślizgowa | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Funkcja rozmrażania | Tak |
| Funkcja STOP | Tak |
| Regulacja stopnia zarumienienia | Tak |
| Ręczne wysunięcie | Nie |
| Wymiary | 300 x 288 x 190 mm |
| Waga | 2.1 |
| Funkcje specjalne |
|
| Długość przewodu zasilającego | 75 |
| Pojemność | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Turkusowy |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |