monitory
Monitor 27 cali GS27F gaming
- Model:
GS27F
- Wysokość z podstawą: 447
- Głębokość z podstawą: 172
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
363,90 zł / szt
447,60 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Gigabyte |
|---|---|
| Model | GS27F |
| Wysokość z podstawą | 447 |
| Głębokość z podstawą | 172 |
| Waga z podstawą | 5.02 |
| Częstotliwość odświeżania | 170 |
| WiFi | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 000:1 |
| Obszar widzialny w pionie | 335.66 |
| Obszar widzialny w poziomie | 596.74 |
| Jasność | 300 |
| Czas reakcji | 1 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 21 |
| Waga | 4.1 |
| Plamka matrycy | 0.3108 |
| Wysokość | 365.5 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 619 |
| Głębokość | 50.2 |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Typ matrycy | SS IPS |
| Technologia podświetlania | Diody LED |
| Ilość kolorów | 16,7 mln |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Wbudowane głośniki | Nie |
| Wbudowany tuner TV | Nie |
| Pivot | Nie |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Powierzchnia matrycy | Matowa |
| Kamera internetowa | Brak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Kolor | czarny |
| Waga | 6880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 740 x 160 x 500 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |