torebki
Torebka okrągła Girabrilla
- Nr katalogowy:
19137
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Na ramię
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
65,99 zł / szt
81,17 zł brutto
GIRABRILLA TOREBKA
- Cekinowa torebeczka z delikatnym obszyciem materiałowym
- Wykończona zdobieniami przy zapięciach
- Rączka z koralików
- Długi zdobiony przeplatany łańcuszek na ramię
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19137 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Na ramię |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,5 x 23,5 x 6,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Waga | 240 kg |
|---|---|
| Wymiary | 70 x 180 x 230 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |