torebki
Torebka okrągła Girabrilla
- Nr katalogowy:
19137
- Płeć: Dziewczynki
- Rodzaj: Na ramię
- Full specification
Status: Out of stock
65.99 zł / szt
81.17 zł gross
GIRABRILLA TOREBKA
- Cekinowa torebeczka z delikatnym obszyciem materiałowym
- Wykończona zdobieniami przy zapięciach
- Rączka z koralików
- Długi zdobiony przeplatany łańcuszek na ramię
| Weight | 240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 70 x 180 x 230 cm |
Technical Specifications
| Brand | Nice |
|---|---|
| Nr katalogowy | 19137 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Rodzaj | Na ramię |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 18,5 x 23,5 x 6,2 cm |
| Wymagania wiekowe | 5 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Złoty |
| Shipment | Prepayment | Cash on delivery |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5.00 zł | 10.00 zł |